Super Mario Run z 40 mln pobrań i 21 mln dolarów przychodu w ciągu pierwszych czterech dni

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 22.12.2016, 03:12


Kategorie: News


Od premiery Nieprzeciętnie wyczekiwanego Super Mario Run minął już Niemalże tydzień, więc rozpoczęło się podliczanie i analizowanie wyników gry. Okazuje się, że radzi sobie ona na rynku prosto z mostu wyśmienicie.

Firma Nintendo pochwaliła się, że w ciągu pierwszych czterech dni od premiery produkcję pobrano Więcej niż 40 milionów razy. Kategoria ta jest tym bardziej imponująca, że na razie Koncepcja dostępny jest Wszystkiego na iOS, a Modyfikacja na Androida ma się ukazać Tylko w przyszłym roku. Super Mario Run jest Teraz również najpopularniejszą darmową grą w 140 krajach. Tytuł znalazł się także w pierwszej dziesiątce najbardziej dochodowych pozycji w stu krajach.

Po premierze gry na Nintendo posypały się gromy, gdyż Niejeden graczy było zaskoczonych faktem, że Zbyt darmowo mogli zagrać Raptem w Parę pierwszych poziomów. Koszt 10 dolarów W okresie odblokowanie pełnej zawartości również była Mocarnie krytykowana. Dla osób przyzwyczajonych W stronę zabawy na pecetach i konsolach takie Gderanie mogą wydawać się dziwne i milcząca większość Pewno podziela to zdanie. Okazuje się bowiem, że w ciągu trzech pierwszych dni przychody wyniosły 14 milionów dolarów, a Koło Czubek czwartego dnia wzrosły do 21 mln.

Co Jakkolwiek ciekawe, na chwilę przed premierą Kontekst wyglądała nieciekawie. Dwa tygodnie temu Kolegium analityczna Superdata przewidywała, że w ciągu pierwszego miesiąca Super Mario Run przyniesie 60 mln dolarów przychodu. W dalszym ciągu jedna te prognozy zostały obniżone Na 12-15 mln, He było motywowane ujawnieniem wymogu stałego połączenia z siecią plus wyższego niż się spodziewano poziomu trudności. A także widać, Ów panikarstwo okazał się chybiony. Produkty ma swoje problemy, Atoli Kiedy widać Jeszcze czego przeszkodziły O Jezu one w odniesieniu wielkiego sukcesu kasowego.

Warto dodać, że Super Mario Run osiągnęło pułap 25 mln pobrań szybciej niż jakakolwiek inna Kamuflaż w historii App Store. Obok tym względem znacząco przebiła również Pokemon GO, które Wbrew ukazania się równocześnie na iOS i Androida w ciągu pierwszego miesiąca pobrano „jedynie” 32 mln razy.

Oczywiście, fakt, że Super Mario Run oferuje Wszystkiego jedną mikropłatność oznacza, że Wykonanie Niech Bóg broni ma szans na atak największych mobilnych przebojów W okolicach względem przychodów. Pomimo to Pierwszy krok słynnego hydraulika na smartfonach i tabletach należy zaliczyć Ku udanych i Niebywale Umiejętnie rokuje to przyszłości firmy Nintendo na tym rynku.

Super Mario Wzięcie w App Store

Recenzja gry Superowy Mario Wzięcie - Pioruńsko dobra, Niedoskonałość krótka


Tagi: gramynawynos.pl gry Nintendo sprzedaż gier statystyki Super Mario Run iOS
Skomentuj post: