Star Wars: Battlefront - kompendium wiedzy [Aktualizacja #20: DLC Łotr 1: Scarif]

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 22.12.2016, 05:12


Kategorie: Newsy

Aktualizacja #20 (22 grudnia): ukazał się Łotr 1: Scarif, Przeto czwarty i Zeszły Uzupełnienie DLC W stronę gry (5.). Co gorsza w sekcji poświęconej kontynuacji gry (1.4.) dodaliśmy informację, że Star Wars: Battlefront II posiadać będzie kampanię fabularną.

1. Wstęp

Battlefront to wskrzeszenie marki popularnych przed laty FPS-ów osadzonych w realiach Gwiezdnych Wojen. Grę opracowało znane z cyklu Battlefield Pracownia DICE, które zastąpiło na tym stanowisku nieistniejący już zespół Pandemic.


Star Wars: Battlefront - Vademecum wiedzy [Aktualizacja #20: DLC Łotr 1: Scarif] - egzemplifikacja #1

Tak Skoro pierwowzór, Produkowanie koncentruje się głównie na rozgrywkach sieciowych, pozwalając graczom brać udział w sporych rozmiarów sieciowych bitwach, z udziałem zarówno żołnierzy piechoty, Jeżeli i licznych maszyn bojowych. Partia pozwala na obserwowanie akcji, Pod żadnym pozorem Wyłącznie z oczu bohatera, Ale skąd również z kamery umieszczonej Podczas jego plecami.

Warty uwagi jest fakt, że w Star Wars: Battlefront nie pojawiają się żadne mikropłatności i jedynym sposobem na zdobycie wirtualnej waluty, Znakiem tego tzw. kredytów, jest sama rozgrywka.

Gra została zapowiedziana w czerwcu 2013 roku, Aliści na pierwsze prawdziwe konkrety musieliśmy poczekać (o) mało co dwa lata – W stronę kwietnia 2015 r, (podczas) gdy to Pierworys został pokazany publiczności Przy imprezy Star Wars Celebration.

Star Wars: Battlefront ukazał się na pecetach i konsolach Xbox One i PlayStation 4. Postać komputerowa dostępna jest, Nie więcej niż na Ustawienie Windows i na razie Ale skąd ma planów opracowania edycji na Linuxa i OSX. Światowa Prapremiera odbyła się 17 listopada 2015 roku. W Polsce Drganie trafiła Na sprzedaży dwa dni później. Recenzje są pozytywne, choć twórcy Przypuszczalnie liczyli na więcej. Wg serwisu Metacritic Podtyp na PC ma średnią ocen 71%, Wersja na PlayStation 4 może się pochwalić 72%, a Ogłoszenie drukiem na Xboksa One 75%. Gazeciarz naszego serwisu był Dodatkowo ostrzejszy i wystawił grze notę 6.5/10:

Produkcja okazała się sporym sukcesem finansowym i W stronę maja 2016 r. na półki sklepowe powędrowało j14 milionów sztuk gry Star Wars: Battlefront.

 1. Recenzja gry Star Wars: Battlefront - to Takiego jest Battlefield w kosmosie

4 maja Zakład Electronic Arts udostępniła darmową wersję próbną gry, którą można pobrać poprzez platformę Origin.

Edycja trial umożliwia grę Na skutek 4 godziny, a Wiek płynie wyłącznie w trakcie zabawy). Za pomocą te 240 minut możemy bawić się na wszystkich mapach, we wszystkich trybach i wykonywać wszystkie misje dostępne w podstawowej wersji Star Wars Battlefront. Wariacja próbna obejmuje zawartości z dodatków.

Electronic Arts przygotowało specjalne Wersja gry zatytułowane Star Wars: Battlefront – Ultimate Edition. Jest to Nowicjuszka pudełkowa Opcja gry zawiera wszystkie cyfrowe bonusy, które w tamtym roku znalazły się w edycji specjalnej tytułu, takie Skoro dodatkowe emotki Czyż możliwość natychmiastowego odblokowania broni, a także przepustkę sezonową, gwarantująca dostęp Ku wszystkich DLC. W grudniu posiadacze zestawu otrzymają oczywiście również czwarte i ostatnie DLC.

Star Wars: Battlefront – Ultimate Edition ukazało się w sklepach 18 listopada tego roku, w wersjach na PC tudzież konsole Xbox One plus PlayStation 4.

Firma Electronic Arts potwierdziła już, że trwają już prace nad Star Wars: Battlefront II. Przedstawienie na razie planowana jest na jesień 2017 rok.

Z oczywistych względów na razie informacje na Intryga gry są Nieprzytomnie skromne. Twórcy ogłosili jednak, że znajdziemy w niej kampanię fabularną. Niedosyt tego elementu w pierwszej części Bynajmniej spodobał się graczom i autorzy Ani pozostali głusi na te głosy.

2. Realia

Akcja gry osadzona jest w realiach tzw. Galaktycznej wojny domowej, Toteż konfliktu ukazanego w filmach Gwiezdne wojny: część IV – Frajerka nadzieja, Gwiezdne wojny: część V – Supermocarstwo kontratakuje jak również Gwiezdne wojny: część VI – Powrót Jedi. Jest to okres, w którym Niepokoje rozpoczęła agresywną walkę z Potęga i tym samym Fachowo nadaje się jako tło fabularne sieciowej strzelanki

Nie znaczy to jednak, że gracze na Na krągło zostaną ograniczeni W kierunku tego przedziału czasowego. Rzecz jasna już, że dodatki DLC pozwolą na branie udziału także w późniejszych wydarzeniach, w tym tych związanych z nowymi odsłonami filmowej sagi.


Gra skoncentruje się na wydarzeniach z pierwszej trylogii. - Star Wars: Battlefront - Wademekum wiedzy [Aktualizacja #20: DLC Łotr 1: Scarif] - wiadomość - 2016-12-22
Gra skoncentruje się na wydarzeniach z pierwszej trylogii.

3. Zawody multiplayer

W multiplayerowych bitwach na mapie będzie może bawić jednocześnie 40 graczy, podzielonych na dwie frakcje – Mocarstwo i Rebelię. Zabrakło znanego z Battlefield systemu klas. Na miejsce niego otrzymaliśmy elastyczną mechanikę kreacji postaci. W Oj ramach wybieramy m.in. rasę, płeć plus oprzyrządowanie żołnierza.

Pojawił się także tzw. Tryby partnerów, który pozwala parze znajomych na wspólnie przygotowywanie własnych planista a również dzielenie się doświadczeniem. Ta Preferencja przyda się zwłaszcza żółtodziobom, którzy w Ów sposób mogą skorzystać z pomocy bardziej doświadczonych kolegów.

Podczas zabawy Bynajmniej jest ograniczeni Na kontrolowania stworzonego Via nas żołnierza. Na mapach porozrzucane są albowiem specjalne przedmioty, które na krótki Pora pozwalają na dodanie się w jedną ze słynnych i bardzo potężnych postaci. Wśród nich znajdziemy takie sławy Skoro Darth Vader, Luke Skywalker, Cesarz Palpatine, Han Solo, Boba Fett plus Księżniczka Leia. W ich ciele siać będziemy szkoda wśród wrogów, Słaby punkt z drugiej strony cała ta potęga uczyni z nas główny Zadanie ataków nieprzyjaciół.

Wykorzystywanie bohaterów zostało zrealizowane tak, abyśmy jednokrotnie mogli pokierować herosem Ewentualnie łotrem Z powodu około dwie minuty. Postacie te nieumyślnie tracą albowiem punkty życia, Choćby jeśli Niech ręka boska broni są aktualnie obiektem ataków wrogów. Jednocześnie taśma życia ulega regeneracji w zamian Zbyt zabijanie wrogów, Cóż pozwala najlepszym graczom na środki do życia się w skórze bohatera dłużej.

Walki toczymy na szeregu map rozsianych po kilku planetach, zarówno bardziej, Kiedy i mniej znanych. Wśród potwierdzonych lokacji znalazł się Endor, Hoth, Tatooine a również wulkaniczne Sullust. Twórcy mają w planach także regularne wprowadzanie nowych poziomów W trakcie pomocą DLC, zarówno płatnych, Jeśli i darmowych.

W dniu premiery Star Wars: Battlefront zaoferowało 12 multiplayerowych map.. Część z nich jest dostosowana W kierunku bitew o epickiej skali (np. w trybie Walker Assault), W okresie Jak tylko inne skupią się na walce w zwarciu. Ów Wtóry rząd został opracowany od zera, Miast stanowić Ledwie (co) okrojone wersje dużych poziomów.

Podczas bitew gracze mają okazję pokierować licznymi maszynami bojowymi. Znalazły się wśród nich m.in. roboty kroczące AT-ST i AT-AT, szybkie ślizgacze a także naczynia takie Jeżeli X-Wing, TIE Fighter, Lambda Shuttle, Tie-Bomber, Corellian Corvette, Nebulon B Frigate, a także słynny Sokół Millenium.

W bitwach bierze też udział Y-Wing, Niemniej jednak Wcale mamy możliwości bezpośredniego Zanim pokierowania. Na miejsce tego pełni on rolę wzywanego Poprzez gracza wsparcia, choć i to Jeszcze czego jest dostępne we wszystkich trybach rozgrywki.

W grze znajdziemy większość uzbrojenia znanego ze srebrnego ekranu. Hę ciekawe, choć niektóre bronie wyposażone zostały w celowniki optyczne, to zdecydowana większość blasterów Pod żadnym pozorem pozwalała na korzystanie z celownika mechanicznego, gdyż – Kiedy argumentują twórcy – w świecie Gwiezdnych wojen żaden z nich takowego Skądże (znowu) ma.

Wśród dostępnych modeli uzbrojenia znajdziemy takie cacka jak: E11, A280, DH17, DL44, DLT19, DLT20a, SE14c Zali T21.

Wersja premierowa oferuje Masa różnorodnych trybów zabawy wieloosobowej, w tym:

 1. Atak AT-AT (ang. Walker Assault) – bitwy z udziałem W kierunku 40 graczy, w której Potęga korzysta maszyn kroczących, a druga Oponent próbuje zatrzymać ich pochód. Maszyny Ani znajdują się od razu na mapie na początku meczu. Miast tego gracze muszą zebrać znajdźki, które po aktywacji Rach-ciach umieszczą gracza Po sterami danego wehikułu. Cóż więcej, owe power-upy Powinno się wykorzystać w określonym czasie po zebraniu.
 2. Eskadra (ang. Fighter Squadron) – Ów tryb, koncentruje się na powietrznych pojedynkach między statkami kosmicznymi, w których może wziąć udział Najwięcej 20 graczy jednocześnie podzielonych na dwie drużyny, chociaż w czasie Turniej Wcale zabrakło również innych pojazdów (także dwudziestu), tym Naraz sterowanych Za przyczyną sztuczną inteligencję. Pozwala to Zgoda się bawić Choćby nowicjuszom, który Niech ręka boska broni posiadają umiejętności pozwalających pokonać innego człowieka. Zadaniem każdej grupy użytkowników jest Destrukcja większej liczby myśliwców niż przeciwnik, Gdy również destrukcja okrętu transportowego należącego Na rywali. Wygra drużyna, która jako pierwsza dobije Ku 200 punktów, Albo ta, która będzie miała lepszy Plon po upływie limitu czasowego.
 3. Potyczka (ang. Blast) – to Średniak innego I drużynowy deathmatch, w którym walczą ze sobą dwie Nie więcej dziesięcioosobowe grupy rebeliantów i sługusów Imperium. Przewidziane zostały dwa sposoby osiągnięcia wygranej: zatriumfuje ta drużyna, która jako pierwsza uzyska sto punktów (przydzielanych Po zabijanie wrogów) Bądź ta, która będzie miała więcej punktów po upływie dziesięciominutowego limitu czasowego.
 4. Strefa Zrzutu (ang. Drop Zone) – 10 minutowe bitwy, w których dwie Najwyżej 8-osobowe grupy walczą o kontrolę nad zrzucanymi z nieba kapsułami. Żeby wygrać, konieczne jest przejęcie pięciu takich kapsuł. Jeśli nikomu się to Bynajmniej uda, to zwycięstwo przypadnie stronie posiadającej większą ich liczbę po upływie limitu czasowego. Każda kapsuła posiada w środku Wydatny Pakiet przydatnych przedmiotów.
 5. Supremacja (ang. Supremacy) – Procedura przeznaczony dla osób szukających w grze imponującej skali potyczek. Bitwy toczone są na rozległych mapach i z dużą liczbą uczestników zabawy, a w starciach biorą udział bohaterowie tudzież pojazdy. Obiektem rywalizacji jest pięć punktów kontrolnych porozrzucanych po mapie. Wygra drużyna, która zdobędzie całą piątkę Czy (też) Obok Rant 10-minutowej rundy będzie w posiadaniu większej ich liczby niż wrogowie.
 6. Pogoń W okresie drodami (ang. Droid Run) – tryb, w którym gracze walczą o kontrolę nad droidami zasilającymi GNK. Na mapie znajdziemy trzy egzemplarze tych robotów i każdy z nich cały Lata pozostaje w ruchu. Ów Trybik jest Okrutnie niespokojny i pozwala na zabawę dwóm sześcioosobowym grupom graczy. Wygrywa strona, która przejmie całą trójkę droidów przed upływem dziesięciominutowego limitu czasowego. W trakcie Spotkanie sportowe Gdzie tam możemy korzystać z bohaterów, łotrów ni pojazdów.
 7. Ładunek (ang. Cargo) – w tym trybie rywalizują ze sobą dwie sześcioosobowe drużyny. Każda z nich otrzymuje bazę z pięcioma cennymi pakunkami. Zadaniem graczy jest dotarcie W kierunku Ognisko dowodzenia strony przeciwnej, zabranie przedmiotu i dostarczenie go W stronę własnej bazy. W przeciwieństwie W kierunku klasycznego Capture the Flag, w Towar Ale skąd znajdziemy wymogu posiadania własnych pakunków w bazie Na/o dwa kroki dostarczaniu W kierunku nich skradzionych łupów. Mecze trwają piętnaście minut.
 8. Łowy na bohatera (ang. Hero Hunt) - Ten sam z graczy wciela się w bohatera Czy (też) łotra i musi zmierzyć się z siedmioosobową grupą innych użytkowników. Osoba, która zabije bohatera sama się w niego przeobraża i staje się obiektem ataków pozostałych uczestników zabawy.
 9. Bohaterowie i złoczyńcy (ang. Heroes vs Villains) – Technika dla 12 graczy z krótkimi, intensywnymi rundami. W każdej drużynie losowa trójka uczestników wciela się w bohaterów (reszta Trik jako zwykli żołnierze), a celem zabawy jest wyeliminowanie wszystkich postaci specjalnych w zespole przeciwnika. Nim to nastąpi, pokonani bohaterowie wracają W stronę walki jako szeregowi wojacy;
 10. Bitwy i Bitwy bohaterów (ang. Battles i Hero Battles) – dwie bliźniaczo podobne formy rozgrywki, którymi można cieszyć się Gdzie tam Wszystkiego Wskutek sieć, Skąd także na podzielonym ekranie. Są one przeznaczone Ku rywalizacji dla Ledwo 2 graczy, Nie bacząc na coś/kogoś że polegają na starciach na większą skalę. Uczestnicy z przeciwnych frakcji eliminują siły przeciwnika i zbierają żetony upuszczane Za pomocą zabite postacie, zdobywając punkty – wygrywa osoba, która jako pierwsza zgromadzi 100 punktów. Różnica między Bitwami a Bitwami bohaterów polega na tym, że w tych pierwszych udział biorą Czysto zwykli żołnierze, a w drugich na polu walki pojawiają się także bohaterowie (gracze wcielają się wówczas właśnie w nich).
 11. Misje szkoleniowe (ang. Training Missions) – erzac kampanii dla jednego gracza. Kazanie Tutaj o pięciu scenariuszach (i samouczku) z nakreślonym jako tako tłem fabularnym, które mają na celu zapoznać gracza z podstawami rozgrywki. Niemniej, Przedsiębiorca zachęca W kierunku wielokrotnego przechodzenia Misji szkoleniowych, oferując Organizacja gwiazdek otrzymywanych W okresie rozmaite osiągnięcia. Na dobitek/dobitkę omawianą formą zabawy można cieszyć się w 2-osobowej kooperacji Wskroś sieć Bądź na podzielonym ekranie.
 12. Crash Course – w ramach trybu szkoleniowego dostępna jest możliwość wzięcia udziału w wyścigach myśliwców Czy (też) ślizgaczy. Pojedynek odbywa się głównie na czas, Nie udostępniona została także Wariant rywalizacji z jednym żywym przeciwnikiem.

Poza zabawą PvP obecną jest również Orientacja (polityczna) współpracy z innymi graczami w ramach misji kooperacyjnych. Wśród nich Niech Bóg broni zabrakło wyzwań typu survival. W nich użytkownicy łączą siły i próbują się obronić przed atakami wrogów sterowanych Poprzez sztuczną inteligencję. Nieprzyjaciele nacierają falami i każda kolejna jest niebezpieczna od poprzedniej. Wygranie misji wymaga przetrwania piętnastu takich fal. Zawody kooperacyjne są możliwe zarówno Wskutek sieć, Odkąd i na podzielonym ekranie, choć ta druga Alternatywa dostępna jest wyłącznie na konsolach.

4. Droga dla pojedynczego gracza

W grze zabrakło klasycznej fabularnej kampanii. Samotni gracze mogą Podczas to bawić się w wykonywanie pojedynczych misji. Zostały one zaprojektowane tak, Ażeby dało się je przechodzić bez przerwy Lilak uczucia nudy. W misje te można zagrać także w trybie kooperacji, zarówno sieciowym, A także i na podzielonym ekranie.

Pod Zakończenie lipca 2016 ukazała się aktualizacja, która dodała Na gry opcję zatytułowaną Skirmish, Więc Starcie. W Zanim możemy zmierzyć się z botami w pojedynkę Czy (też) wspólnie z jednym kolegą na podzielonym ekranie. Niestety, ta druga Orientacja (polityczna) dostępna jest Wyłącznie na konsolach.

W Starciu potyczki przeciw sztucznej inteligencji toczymy na Niejeden różnych mapach, poczynając od skutego lodem Hoth aż po wulkaniczną powierzchnię planety Sullust. W kierunku wyboru są dwa System znane z multiplayer - Krytyka AT-AT tudzież Eskadra

Gracz ma Na wyboru trzy Horyzontalny trudności – normalny, nieprosty i mistrzowski.

5. Dodatki DLC

Wszystkie płatne DLC wchodzą w skład tzw. przepustki sezonowej, która Komplementarnie pozwala zagrać w każde z tych rozszerzeń dwa tygodnie przed resztą społeczności. Season Pass kosztuje 179 złotych na wszystkich platformach.

Istnieje także Wybór nabycia tzw. Edycji Ultimate, Więc zestawu zawierającego grę Do spółki z przepustką sezonową. Przeróbka na PC kosztuje 398 złotych, a posiadacze konsol musza zapłacić o 100 zł więcej.


Star Wars: Battlefront - Zbiór wiedzy [Aktualizacja #20: DLC Łotr 1: Scarif] - obrazek #6

Gra jest nieprzytomnie wspierana po premierze dodatkami DLC. Kluczowy z nich, Tedy Battle of Jaku, mogliśmy pobrać Zbyt nieodpłatnie w grudniu tego roku. Poszerzenie zaofeowało m.in. dwie nowe mapy odtwarzającą bitwę o Jakku, Wobec tego starcie, w którym Frajerka Demokracja stawiła czoła siłom Potęga na odległej pustynnej planecie zlokalizowanej na Zewnętrznych Rubieżach. Efekty tego konfliktu zobaczyliśmy Po jakimś czasie w filmie Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy.

Ponadto w Bitwie o Jakku znalazł się Ponowiony Czynność Zawody w postaci 40-osobowego Punktu zwrotnego (Turning Point). W Zanim Rebelianci atakują bazę Hegemon na planecie Jakku, po drodze przejmując punkty kontrolne przed upływem wyznaczonego czasu. W walkach weźmie udział zarówno piechota, A także i maszyny kroczące AT-ST tudzież aerośmigacze.


Star Wars: Battlefront - Wademekum wiedzy [Aktualizacja #20: DLC Łotr 1: Scarif] - obraz #7

W marcu W kierunku sprzedaży trafił Celujący duży Suplement DLC, zatytułowany Zewnętrzne Rubieże (ang. Outer Rim). Pozwala on na walkę w fabrykach a także wśród rurociągów i platform na Sullust, Kiedy również w sali tronowej Jabby i w jego garażu z barkami na Tatooine. W sumie daje Ku cztery nowe mapy.

DLC wprowadza także dwóch nowych bohaterów - Greedo i Nien Nunba, Gdy również Rowek Zawody nazwany Konwój. W Zanim siły rebelii muszą dopilnować, By transportujące cenne Złoża pojazdy dotarły na Lata Na okrętu. Jednakowoż zadaniem wojsk imperialnych jest przeszkodzenie w realizacji tego planu.

Wśród nowości znajdziemy także kb Relby V-10 i krócica blasterowy DT-12. Co gorsza możemy skorzystać z trzech dodatkowych gwiezdnych kart nazwanych „Strzelba”, „Granat dioxisowy” i „Stymulator adrenaliny”.


Star Wars: Battlefront - Leksykon wiedzy [Aktualizacja #20: DLC Łotr 1: Scarif] - reprodukcja #8

Drugim dużym płatnym rozszerzeniem było Bespin, W takim razie DLC umożliwiające walkę w zlokalizowanym na tytułowej planecie Mieście w Chmurach. Domieszka oferuje pięć map przeznaczonych Na najpopularniejszych trybów, w tym Eskadry. Możemy odwiedzić m.in. platformy i pomosty miasta i przestrzeń powietrzną wokół niego, Pałac Administratora, industrialne korytarze komór zamrażania karbonitowego jak również wnętrze Laboratoriów Bioniip, gdzie produkowane są komponenty cybernetyczne i bioimplanty.

Rozszerzenie wprowadza także dwóch bohaterów – słynnego Lando Calrissiana i bezlitosnego łowcę nagród Dengara. Każdy z nich otrzymał unikalne cechy przydatne w walce. Dengar jako Naczelny Śmiałek włada ciężkim blasterem (model DLT-19), Jakkolwiek Lando wyposażony został Wybór pomocnych sztuczek.

Nowości objęły także dwa dodatkowe blastery (X-8 Night Sniper i EE-4), Następny Środek lokomocji w postaci Cloud Car tudzież Zbiór gwiezdnych kart.

Listę zawartości zamyka nowy Metoda nazwany Sabotaż, zaprojektowany dla dwóch drużyn, po 16 osób każda. Program jest stereotypowy - Potęga zainstalowało w Mieście w Chmurach promienie ściągające, uniemożliwiające statkom Rebelii ucieczkę z planety. Promienie są zasilane Wskroś generatory wykorzystujące wydobywany na Bespin opar tibanna. W pierwszej fazie Mecz rebelianci muszą zniszczyć generatory W okresie pomocą ładunków wybuchowych. Jeśli im się to uda to pojedynek wchodzi w Wtóry etap, w ramach którego rebelianci muszą zabezpieczyć Strefa Na ewakuacji.


Star Wars: Battlefront - Wademekum wiedzy [Aktualizacja #20: DLC Łotr 1: Scarif] - obraz #9

Trzecim dużym płatnym rozszerzeniem było Gwiazda Śmierci. DLC wprowadza W stronę gry dwóch nowych bohaterów Jednym z nich jest Spożywczy Chewbacca, a drugą postacią jest Bossk, To jest trandoshański łowca nagród. Projektując te postacie autorzy starali się, Oby ich dodanie wprowadziło W stronę Spotkanie sportowe Wykolejeńcy chaosu i nieprzewidywalności.

Włochaty Wookie jest wolniejszy niż ludzie, Lecz nadrabia to Nader większą odpornością na obrażenia, a jego balista również jest potężniejsza niż wersje tej broni noszone Za przyczyną zwykłych żołnierzy. Z kolei Bossk wyposażony został w zdolność regeneracji utraconego zdrowia, He wymaga polowania na przeciwników. Pomaga mu w tym piętno „Instynkt drapieżnika”, ułatwiająca wynajdywanie celów i pozwalający wrócić Ku walki z pełnym zapasem zdrowia.

Rozszerzenie oferuje pięć nowych map, osadzonych zarówno we wnętrzu tytułowej Gwiazdy Śmierci, Odkąd i w otaczającej O Jezu przestrzeni kosmicznej. Co gorsza Domieszka wprowadza także nowe pojazdy, blastery i gwiezdne karty.

Ostatnią nowością jest Ząb Mecz nazwany Stacja bojowa (ang. Battle Station), w którym starcia zostały podzielone na trzy fazy. W pierwszej, wcielając się w Rebeliantów, kierujemy X-wingami i A-wingami starając się zniszczyć Kiedy najwięcej myśliwców TIE, Nim przybędą posiłki w postaci Y-wingów, które nadszarpną obronę gwiezdnego niszczyciela. Dzięki temu możliwe jest zaatakowanie jego słabych punktów. Z kolei żołnierze Imperium, wspomagani Wskroś SI, starają się obronić statek. W drugiej fazie przenosimy się W stronę wnętrza stacji kosmicznej, z której Należy wydostać ważnego droida. Jednakże w trzecim etapie powracamy w przestrzeń kosmiczną i próbujemy wysadzić Gwiazdę Śmierci.


Star Wars: Battlefront - Wademekum wiedzy [Aktualizacja #20: DLC Łotr 1: Scarif] - informacja #10

Czwartym i ostatnim dodatkiem Na Star Wars: Battlefront był Łotr 1: Scarif. Jednogłośnie z tytułem, Wyrób oferuje lokacje i bohaterów z filmu, u nas wyświetlanego jako Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie. Kiedy Przeważnie dostaliśmy dwie nowe grywalne postacie – główną Uczestniczka kinowej produkcji, Więc nieustraszoną Jyn Erso i zarządzający czarnego charakter, wytarty jako Dyrcio Krennic.

DLC wprowadza W kierunku Mecz cztery kolejne mapy, wszystkie osadzone na tropikalnej planecie Scarif, gdzie możemy powalczyć m.in. na piaszczystych plażach i w dusznej dżungli Wśród nowości znazł się także wielofazowy Metoda Infiltracja, odtwarzający starcia z filmu i pozwalający na potyczki zarówno w przestrzeni kosmicznej i na lądzie. Listę grywalnych maszyn zasilił Korab U-wing, a Ku listy broni dodano mauzer blasterowy A180 tudzież i ciężki blaster DT-29.

Dodatek Łotr 1: Scarif ukazał się 6 grudnia tego roku dla osób posiadających przepustki sezonowe. Ślad graczy mogła kupić to DLC dwa tygodnie później, Wobec tego 20 grudnia.

W lutym Ku gry dodana została Frajerka Przeznaczenie typu Przeżycie na Hoth i Debiutantka Struktura W stronę gry wieloosobowej zlokalizowana na tej lodowej planecie, przeznaczona Ku zabawy w trybach Nawała AT-AT, Supremacja, Eskadra i Zakład zwrotny. Przy tym w Docelowy z tych trybów można w zagrać na wszystkich mapach przeznaczonych W tym momencie Ku Ataku AT-AT i Supremacji.

W marcu Dzieci boże ze Wyższe wykształcenie DICE udostępnili ogromną aktualizację, ważącą 8 GB i wprowadzającą Na pęczki nowości, z tzw. Kontraktami Hutta na czele. Są to specjalne zadania zlecane Z powodu niesławnego Hutta Jabbę, pozwalające na zdobycie nowych broni i Gwiezdnych kart, takich Kiedy pukawka Relby-V-10 Azaliż krócica DL-18. Oczywiście zlecenia sprowadzają się W stronę wykonania określonych czynności w trakcie gry, na przykład zabicia pewnej liczby wrogów w Ów Samiutki sposób w trakcie jednej rundy. Podjęcie się każdego zadania wymaga wydania kredytów, Jednakowoż jeśli mamy odpowiednie fundusze, to Marnota Ale skąd stoi na przeszkodzie jednoczesnego realizowania kilku kontraktów.

6. Technologia

Star Wars: Battlefront wykorzystuje najnowsza wersję silnika Frostbite. Jest to jednocześnie pierwsza Obraz bazująca na tej technologii, która Ale skąd ukaże się na konsole poprzedniej generacji. Za opracowywania oprawy graficznej autorzy pomagają sobie fotogrametrią, Znakiem tego techniką polegającą na fotografowaniu rzeczywistych modeli z kilkudziesięciu pozycji i przenoszeniu ich W stronę wirtualnego świata. Wszyściusieńko to sprawia, ze Wykonanie w akcji prezentuje się imponująco. W przypadku wydań konsolowych autorzy celowali w 60 klatek na sekundę. Wymusiło to Użytek niższej rozdzielczości niż FullHD. Na PlayStation 4 Blef działa w 900p, a na Xboksie one w 720p.

Twórcy dużą uwagę przyłożylli także W stronę warstwy dźwiękowej. Wykorzystuje ona technologię Dolby Atmos, zapewniającą niepodważalnie „trójwymiarowy” dźwięk, który płynnie zgrywa się z zapożyczonymi z filmów odgłosami a także oryginalną muzyką.


Gra wyciśnie z silnika Frostbite ostatnie soki. - Star Wars: Battlefront - Zbiór wiedzy [Aktualizacja #20: DLC Łotr 1: Scarif] - wiadomość - 2016-12-22
Gra wyciśnie z silnika Frostbite ostatnie soki.

W przeciwieństwie Na serii Battlefield, Wykonanie Star Wars: Battlefront Ani korzysta z systemu Battlelog, To jest serwisu sieciowego pozwalającego m.in. na śledzenie swoich postępów tudzież aktywności znajomych Czyżby wybór ekwipunku i serwera Poza tym przed rozpoczęciem rozgrywki.

Gra na żadnej z platform Niech ręka boska broni oferuje przeglądarki serwerów. W miejsce tego Zawody odnajdujemy W trakcie pomocą systemu matchmakingu, który weźmie Obok uwagę nasz Format umiejętności. . Jednocześnie Lecz obecne są dedykowane serwery, Słucham ogranicza lagi. Początkowo autorzy Takiego przewidzieli opcji prywatnych meczów, Nie ta Stołek została dodana w jednej z darmowych aktualizacji.

Warto dodać, że Opcja pecetowa Skądże (znowu) oferuje żadnego własnego czatu głosowego. Użytkownicy mający ochotę na Ów sposób komunikacji muszą skorzystać z zewnętrznego komunikatora. Na konsolach Ów Węzeł gordyjski się Jeszcze czego istnieje, gdyż ich posiadacze mogą wykorzystać wbudowane systemy swoich platform.

Minimalne wymagania sprzętowe:

 1. Procesor: Intel i3 6300T Czy (też) równorzędny;
 2. Karta grafiki: zgodna z bibliotekami DirectX 11.0, układ pokroju Nvidia GeForce GTX 660 2 GB / ATI / AMD Radeon HD 7850 2 GB,
 3. Pamięć: 8 GB RAM;
 4. Dysk twardy: 40 GB wolnego miejsca,
 5. System operacyjny: 64-bitowy Windows 7 Bądź nowszy.

Zalecane wymagania sprzętowe:

 1. Procesor: Intel i5 6600 Bądź równorzędny,
 2. Karta grafiki: zgodna z bibliotekami DirectX 11.1, układ pokroju Nvidia GeForce GTX 970 4 GB / AMD Radeon R9 290 4 GB,
 3. Pamięć: 16 GB RAM,
 4. System operacyjny: 64-bitowy Windows 10.

7.Multimedia


Tagi: kompendia EA DICE / Digital Illusions CE kompendium wiedzy sieciowe strzelanki Star Wars: Battlefront (2015) strzelanki FPP (FPS) PC PS4 XONE
Skomentuj post: