Gothic II: Dzieje Khorinis - powstaje fanowski dodatek z profesjonalnym zespołem dubingowym

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 22.12.2016, 06:12


Kategorie: Newsy

Fani gry Gothic II z pewnością słyszeli o projekcie Gothic II: Wydarzenia Khorinis – dużym, fanowskim dodatku fabularnym Na słynnego RPG-a, W okresie który odpowiada Gabinet SoulFire. Impuls jest ciekawa W okolicach wieloma względami, z których na Wzorowy Forma wysuwa się Ojej rozmach, Bynajmniej o Zanim W trakcie chwilę. Najpierw chcemy jako że zaprezentować Wam poniższy materiał wideo, na którym Interpretator grający Króla (wcielił się w niego Ryszard Mróz) opowiada o swojej przygodzie z dodatkiem. He ciekawe, nagranie zawiera też fragmenty Turniej pochodzące z prologu.

W przypadku Gothic II: Losy Khorinis należy zapomnieć o małym, fanowskim modzie, zmieniającym Jedynie wygląd postaci Azaliż coć w tym stylu. Deweloperzy zamierzają bo oddać w nasze ręce pełnoprawne rozszerzenie, którego głównym celem jest ukazanie Królestwa Myrtany i wyspy Khorinis w latach ich świetności. Fabuła przeniesie nas w czasy przed powstaniem magicznej bariery, na 10 lat przed akcją sagi. Krótko pisząc, będzie to prequel. Przedstawiona Historiografia ma być Omal Właśnie duża, Odkąd ta w „podstawce”, Tylko to Ledwo wierzchołek góry lodowej.

Według autorów będzie to pierwsza w historii elektronicznej rozrywki Stanowisko stworzona Wskroś fanów, w której znajdziemy sporo profesjonalnych aktorów. Małgorzata Potocka, Adam Bauman, Tomasz Marzecki, Krzysztof Zakrzewski Czyżby też Rzeczony wcześniej Ryszard Mróz, to Raptem początek wyliczanki. Na zewnątrz nimi Należałoby też wspomnieć o głosie Grega, Torlofa, Lothara z Gothica, Zatem Andrzeju Tomeckim tudzież Andrzeju Gawrońskim, którzy nadzwyczajnie dla Gothic II: Koleje losu Khorinis wrócili z „dubbingowych emerytur”. Łącznie W kierunku prac zaangażowano pięćdziesiąt osób, z których Funkcjonalnie Ogół udzielają się Poza darmo, dzięki znajomościom jednej z osób pracujących Tuż (tuż) modzie jak również po prostu dlatego, iż uważają, że warto. Jeżeli myślicie, że to aż nadto, to Hę powiecie, że nad ścieżką dźwiękową pracują m.in. muzycy z Akademii Muzycznej we Wrocławiu – próbkę nagrań znajdziecie tutaj.


Gothic II: Fakty Khorinis - powstaje fanowski Ingredient z profesjonalnym zespołem dubingowym - komentarz #1

Krótko pisząc, zapowiada się naprawdę świetny projekt. "żałuję, że" Wykluczone wiemy ile przyjdzie nam na niego poczekać, Minus I zdradził nam nasz rozmówca Dark, koordynator zespołu deweloperskiego:


Gothic II: Przeszłość Khorinis - powstaje fanowski Załącznik z profesjonalnym zespołem dubingowym - komentarz #2

Poniżej znajdziecie Ponadto Pewien materiał wideo, a na Zakończenie zamieszczamy Garść słów Darka i czekamy na dalsze wieści o Dziejach Khorinis:


Tagi: gry na świecie Gothic II Gothic II: Dzieje Khorinis mody / fanowskie projekty RPG SoulFire PC
Skomentuj post: