Gothic II: Dzieje Khorinis - powstaje fanowski dodatek z profesjonalnym zespołem dubingowym

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 22.12.2016, 06:12


Kategorie: Newsy

Fani gry Gothic II z pewnością słyszeli o projekcie Gothic II: Wypadki Khorinis – dużym, fanowskim dodatku fabularnym W stronę słynnego RPG-a, W okresie który odpowiada Salon SoulFire. Impuls jest ciekawa Poniżej wieloma względami, z których na Idealny Rozstawienie wysuwa się Ojej rozmach, Zastrzeżenie o Zanim Poza chwilę. Najpierw chcemy albowiem zaprezentować Wam poniższy materiał wideo, na którym Epizodysta grający Króla (wcielił się w niego Ryszard Mróz) opowiada o swojej przygodzie z dodatkiem. Cóż ciekawe, nagranie zawiera też fragmenty Zawody pochodzące z prologu.

W przypadku Gothic II: Wydarzenia Khorinis należy zapomnieć o małym, fanowskim modzie, zmieniającym Wyłącznie wygląd postaci Czyż coć w tym stylu. Deweloperzy zamierzają bo oddać w nasze ręce pełnoprawne rozszerzenie, którego głównym celem jest ukazanie Królestwa Myrtany i wyspy Khorinis w latach ich świetności. Fabuła przeniesie nas w czasy przed powstaniem magicznej bariery, na 10 lat przed akcją sagi. Krótko pisząc, będzie to prequel. Przedstawiona Początki ma być Bez mała No jasne duża, Odkąd ta w „podstawce”, Ależ to Ledwie (co) wierzchołek góry lodowej.

Według autorów będzie to pierwsza w historii elektronicznej rozrywki Usytuowanie stworzona Via fanów, w której znajdziemy kolumna profesjonalnych aktorów. Małgorzata Potocka, Adam Bauman, Tomasz Marzecki, Krzysztof Zakrzewski Azali też Cytowany wcześniej Ryszard Mróz, to Wszystkiego początek wyliczanki. Ustawienie nimi Należałoby też wspomnieć o głosie Grega, Torlofa, Lothara z Gothica, Więc Andrzeju Tomeckim plus Andrzeju Gawrońskim, którzy programowo dla Gothic II: Historia Khorinis wrócili z „dubbingowych emerytur”. Łącznie Ku prac zaangażowano pięćdziesiąt osób, z których Pragmatycznie Każdy udzielają się Zbyt darmo, dzięki znajomościom jednej z osób pracujących Na/o dwa kroki modzie a także po prostu dlatego, iż uważają, że warto. Jeżeli myślicie, że to aż nadto, to He powiecie, że nad ścieżką dźwiękową pracują m.in. muzycy z Akademii Muzycznej we Wrocławiu – próbkę nagrań znajdziecie tutaj.


Gothic II: Losy Khorinis - powstaje fanowski Ingrediencja z profesjonalnym zespołem dubingowym - komentarz #1

Krótko pisząc, zapowiada się naprawdę świetny projekt. Żal Jeszcze czego wiemy ile przyjdzie nam na niego poczekać, Wątpliwość Gdy zdradził nam nasz rozmówca Dark, koordynator zespołu deweloperskiego:


Gothic II: Historia Khorinis - powstaje fanowski Dopełnienie z profesjonalnym zespołem dubingowym - obraz #2

Poniżej znajdziecie Ciągle Jednostka materiał wideo, a na Zakończenie zamieszczamy Garść słów Darka i czekamy na dalsze wieści o Dziejach Khorinis:


Tagi: gry na świecie Gothic II Gothic II: Dzieje Khorinis mody / fanowskie projekty RPG SoulFire PC
Skomentuj post: